Soutěže

Na této stránce je seznam všech soutěží, na které se chystáme jet a na kterých jsme byli. Výsledky těchto soutěží najdete ZDE

ROK 2018
Místo Co Datum
Jihlavsko Ježkovo peklo 24. 3.
Stonařov Okrsek 19. 5.
Suchá Kácení Máje 26. 5.
Dlouhá Brtnice   14.7.
Cerekvička Noční 1. 9.
 

ROK 2017
Místo Co Datum
Jihlavsko Ježkovo peklo 11. 3.
Suchá Kácení Máje 27. 5.
Cerekvička Okrsek 3. 6.
Třešť Okres 17. 6.
Cerekvička Noční 2. 9.
 

ROK 2016
Místo Co Datum
Jihlavsko Ježkovo peklo 12. 3.
Suchá Kácení Máje 28. 5.
Stonařov Okrsek 4. 6.
Třešť Okres 25. 6.
Dlouhá Brtnice   16. 7.
Cerekvička Noční 3. 9.
 

ROK 2015
Místo Co Datum
Jihlavsko Ježkovo peklo 14. 3.
Stonařov OKRSEK 2. 5.
Suchá Kácení máje 30. 5.
Třešť OKRES 6. 6.
 

ROK 2014
Místo Co Datum
Jihlavsko Ježkovo peklo 15.3.
Suchá OKRSEK 31.5.
Cerekvička O pohár starosty obce 6.9.
Vílanec O pohár starostky obce 13.9.
 

ROK 2013
Místo Co Datum
Suchá Kácení máje 25.5.
Vílanec OKRSEK 1.6.
Třešť OKRES 22.6.
Dlouhá Brtnice   6.7.
Cerekvička O pohár starosty obce 31.8.
Vílanec O pohár starostky obce 21.9.
 

ROK 2012

Seznam soutěží bohužel není…

 

ROK 2011
Místo Co Datum
Suchá Kácení máje 28.5.
Pavlov OKRSEK 4.6.
Třešť OKRES 25.6.
Dlouhá Brtnice   9.7.
Suchá   30.7.
Hladov   6.8.
Cerekvička O pohár starosty obce 27.8.
Zborná O Šacberskou mediali 10.9.
Vílanec O pohár starostky obce 17.9.
 

ROK 2010
Místo Co Datum
Kamenice Memoriál dr. Arnošta Káby 8. května 2010 ve 13:00
Suchá Okrsková 29. května 2010
Třešť Okres 26. června 2010
Suchá O pohár starosty 26. června 2010
Hladov O pohár starosty SDH 8. srpna 2010
Cerekvička O pohár starosty obce 28. sprna 2010 ve 13:00
Plandry   4. září 2010
Zborná – Šacberk O Šacberskou medaili 11. září 2010
Vílanec O pohár starosty obce 18. září 2010
 

ROK 2009
Místo Co Datum
Suchá Kácení máje 30. května 2009
Třešť Okresní soutěž 20. června 2009
Suchá   11. července 2009
Cerekvička O pohár starosty 29. srpna 2009
Vílanec O pohár starostky 26. září 2009

 926 total views,  1 views today

Napsat komentář